סנגוגות וארגונים דתיים בארץ - tovlibegufi.co.il

Nov 2, 2023

מבוא

ברוכים הבאים אל tovlibegufi.co.il, האתר הראשון והמוביל בישראל המתמקד בסנגוגות ובארגונים דתיים. בניתנו התשוממויות מגוונות בתחום הדת בארץ, החל מרשימת סנגוגות וגן עדן, ועד ארגונים דתיים הפועלים בתחום החינוך, הקריה ועוד.

איך טובליבגופי יכולה לעזור לך?

טובליבגופי נוסדה עם מטרה לשפר את הידע וההבנה הציבורית בנושא סנגוגות וארגונים דתיים. על ידי איסוף ואיחוד המידע הרלוונטי באתר אחד, יש בידינו את היכולת לספק מידע מדויק ועדכני בתחום השולי של החיים הדתיים בישראל.

סנגוגות - פאר התפילה והלימוד

הסנגוגות הם מקומות התפילה המרכזיים של הקהילות היהודיות בארץ ישראל. שם מתקיימות שעורות תורה, תפילות קבועות ומבצעים ברית מילה וברית בת. באתר tovlibegufi.co.il תוכל למצוא מידע מקיף על הסנגוגות בערים השונות בארץ, כגון המיקום, שעות התפילה, שיעורי תורה ופעילויות נוספות במסגרת הסנגוגה.

ארגונים דתיים - קידום חינוך וחברה

בנוסף לסנגוגות, קיימים רבים ארגונים דתיים הפועלים בתחומי חינוך, צדק חברתי, קידום תרבות, סיוע לנזקקים ועוד. tovlibegufi.co.il מספקת עבורך רשימה מקיפה של ארגונים דתיים הפועלים בתחום הסוציאלי, החינוכי והתרבותי בישראל. בכל ארגון תוכל למצוא מידע נוסף על מטרותיו, פעילויותיו ואיך תוכל להתנדב או לתמוך בו.

טובליבגופי - דרך למצוא את המקום המתאים לך

בזמן המבול בתפריט העליון לידיעה מהלך למעלה למערכת אנחנו צורפים כותרת לפי הדומיננטיות של החזון הדמיוני

הוסף פריט:

  • הוספת או רישום סנגוגה חדשה
  • הוספת או רישום ארגון דתי חדש

קישורים שימושיים

  • דף הבית
  • סנגוגות
  • ארגונים דתיים
  • צור קשר

סיכום

tovlibegufi.co.il הוא האתר המוביל לביצוע מחקר ולמציאת מידע על סנגוגות וארגונים דתיים בישראל. המטרה שלנו היא לעזור לך למצוא את המקום הדתי המתאים עבורך, עם מידע מדויק ועדכני. נשמח לעמוד לרשותך ולתת תשובות לכל שאלה שיש לך בנושא הדתי בארץ ישראל.

Matthew Bernard
מעניין ומשקף!
Nov 7, 2023